Domů
PDF Tisk Email
Sobota, 11 Prosinec 2010 17:35

15.12. CHRISTMAS CUP 2010 - cat.2000/2001-CHAMPIONS

1.HOCKEY TALENT ACADEMY

2. HC Sparta Praha

3. East Bohemia

Christmas Cup 2010-Most-13.-15.12.-cat.2000/2001 

1.HOCKEY TALENT ACADEMY

2. HC Sparta Praha

3. East Bohemia

4. Austria Select

5. HC Dvůr Králové

6. HC Dukla Jihlava

7. HC Kladno 

8. KLH Chomutov

9. HC Příbram

10. Slavoj Zbraslav

11. HC Kometa Group

12. HC Most

nejlepší hráči turnaje:

nejproduktivnější hráč: Martin Bláha (HC Kladno)

nejlepší útočník: Kryštov Kostrhún (HC Sparta Praha)

nejlepší obránce: Tadeáš Jakubec (East Bohemia)

nejlepší brankář: Petr Hamalčík (HTA) 

dovednostní soutěže:

rychlost:Jan Kvapil (HTA)

slalom:Kasanda (Sparta Praha)

střelba:Adam Čapek (Most)

náj.hráč:Richard Orsech (Kometa Group)

náj.brankář:Dominik Dosoudil (East Bohemia).

 

finále  HTA  - HC Sparta Praha 4 : 0 (2:0,2:0) 

o 3.místo  Austria Select - East Bohemia  0 : 5 (0:0,0:0) 

o 5.místo Dukla Jihlava - HC Dvůr Králové 0 : 3 (0:1,0:3) 

o 7.místo HC Kladno - KLH Chomutov  6 : 3 (2:1,4:2) 

semifinal Austria Select - Sparta Praha  0 : 7 (0:4,0:3) 

semifinal East Bohemia : HTA   0 : 5 (0:1,0:4) 

9-12.místo Kometa Group - Slavoj Zbraslav 4 : 2 (0:2,2:2) 

9-12.místo HC Příbram - HC Most  3 : 0 (2:0,1:0) 

5-8.místo Dukla Jihlava - HC Kladno 3 : 2 (2:0,0:2) 

5-8.místo Dvůr Králové - KLH Chomutov  7 : 1 (4:0,3:1) 

9-12.místo Kometa Group - HC Most 3 : 1 (0:1,3:0) 

9-12.míst HC Příbram - Slavoj Zbraslav  1 : 0 (0:0,1:0) 

čtvrtfinále  HC Kladno - Sparta Praha  2 : 4 (0:2,2:2) 

čtvrtfinále  HTA - Dvůr Králové  5 : 2 (4:0,1:2) 

čtvrtfinále  Austria Select - Dukla Jihlava  1 : 0 (0:0,1:0) 

čtvrtfinále  East Bohemia : KLH Chomutov 4 : 3 (0:2,4:1) 

9-12.místo HC Most - Slavoj Zbraslav 1 : 2 (0:0,1:2) 

9-12.míst HC Příbram - Kometa Group  5 : 2 (3:1,2:1) 

Dvůr Králové : Sparta Praha 0 : 3 (0:1,0:2) 

HC Kladno - HC Příbram  5 : 3 (1:2,4:1) 

Dukla Jihlava : KLH Chomutov 6 : 1 (3:1,3:0) 

East Bohemia - Austria Select  5 : 4 (4:3,1:1) 

Sparta Praha : Kometa Group 0 : 1 (0:1,0:0) 

HC Kladno - HTA  1 : 3 (0:2,1:1) 

Dukla Jihlava : Slavoj Zbraslav 2 : 3 (1:2,1:1) 

East Bohemia - HC Most  3 : 0 (1:1,2:0) 

HC Dvůr Králové Náchod : Kometa Group 4 : 0 (2:0,2:0) 

HTA - HC Příbram 1 : 2 (0:1,1:1) 

KLH Chomutov : Slavoj Zbraslav 5 : 1 (1:1,4:0) 

Austria Select - HC Most  3 : 0 (0:0,3:0)

 

AVANTGARD SPORT TV


EASTER CUP 2017

Pozvánka

propozicezde

Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe