Easter Bunnies
Domů
PDF Print E-mail
Saturday, 27 March 2010 10:20
There are no translations available.

28.3.  HERKUL EASTER CUP 2010-kat.2002/2003 - CHAMPIONS  HTA

konečné umístění:

1.místo HTA 

2.místo HC Meteor Třemošná

3.místo HC Rebel Havlíčkův Brod

EASTER CUP 2010-Most-27.-28.3.-cat.2002/2003  

1.místo HTA 

2.místo HC Meteor Třemošná

3.místo HC Rebel Havlíčkův Brod 

 4.místo HC Jaroměř

5.místo Easter Bunnies

6.místo HC Slavoj Zbraslav

7.místo HC Plzeň

8.místo HC Draci Bílina

9.místo HC Děčín

10.místo HC Most

11. místo HC Stadion Litoměřice

nejlepší hráči turnaje:

nejlepší brankář : Lukáš Janda (HC Meteor Třemošná)

nejlepší obránce:David Matula (HC Rebel Havlíčkův Brod)

nejlepší útočník :Vojtěch Lehký (HC Jaroměř)

dovednostní soutěže:

rychlost : Daniele Kajzr (HC Děčín)

slalom: Oliver Pištora (HC Slavoj Zbraslav)

střelba: Dominik Soukup  (HC Plzeň)

nájezdy hráč: Jiří Puczek (HC Most)

nájezdy brankář: Filip Krejčí (HTA)

výsledky:

Finále: o 1. místo - HTA - HC Meteor Třemošná 17:1

Nejlepší hráči: Vrhel Stanislav (HTA) a Deja Matěj ( Třemošná)

 O 3.místo -  HC Jaroměř - HC Rebel Havlíčkův Brod 1:10

Nejlepší hráči: Mathauserová Julie(Jaroměř) a Kerber Michal (Brod)

HC Slavoj Zbraslav - HC Stadion Litoměřice 1:4

Nejlepší hráči: Šesták Ondřej ( Zbraslav) a Lebčan Pavel ( Litoměřice)

HC Rebel Havlíčkův Brod - HC Děčín 7:4

Nejlepší hráči: Daniel Dej(Děčín)  a Tadeáš Holenda ( Brod)

HTA - HC Plzeň 14:0

Nejlepší hráči: Zemchen Semen (HTA) a Malák Daniel ( Plzeň)

 HC Most - HC Děčín 4:13

Nejlepší hráči: Svoboda Jakub(Most a Sak Bruno (Děčín) HC Most - HC Jaroměř 0:9

Easter Bunnies - HC Rebel Havlíčkův Brod 2:7

Holovej Jakub( Bunnies) a Fiala Dan ( Brod)

HC Draci Bílina - HC Slavoj Zbraslav 7:5

Nejlepší hráči: Pejšová Daniela (Bílina) a Uhlíř Jakub ( Zbraslav)

HC Děčín - HC Stadion Litoměřice 6:6

Nejlepší hráči : Lehký Petr( Děčín) a Kučera Vladislav (Litoměřice)

HC Most : HC Slavoj Zbraslav  4 : 9 

Nejlepší hráči:  Sebastian Hodek (Most), David Kašpar  (Zbraslav)

HC Plzeň : HC Děčín   7 : 2 

Nejlepší hráči:  Martin Půst (Plzeň), Tomáš Zeman (Děčín)

HC Jaroměř : HC Meteor Třemošná  1 : 3 

Nejlepší hráči:  Daniel Šedivý (Jaroměř), Alex Ebenstreit  (Třemošná)

HTA : HC Děčín   9 : 0 

Nejlepší hráči:  Filip Šimek (HTA), Vojtěch Jiruš  (Děčín)

HC Slavoj Zbraslav : HCDraci Bílina  5 : 8 

Nejlepší hráči:  Filip Birhanzl (Zbraslav), Karel Pavlíček  (Bílina)

HC Plzeň : HC Rebel Havlíčkův Brod   0 : 13 

Nejlepší hráči:  Tomáš Raboch (Plzeň),Matěj Trupl  (H.Brod)

Easter Bunnies : HC Stadion Litoměřice   12 : 1 

Nejlepší hráči:  Josef Koláček (Bunnies)  Jan Hartman (Litoměřice

HC Rebel Havlíčkův Brod : HC Děčín 7:4

Nejlepší hráči: Daniel Dej (Děčín) Tadeáš Holena ( Brod)

HC Meteor Třemošná : HC Most 13:2

Nejlepší hráči: Papež Libor ( Třemošná) a Schiller David ( Most)

HC Stadion Litoměřice - HC Plzeň 2:7

 Nejlepší hráči:  Kříž David ( Litoměřice) a Pešek Adam (Plzeň)

HC Děčín - Easter Bunnies 3:8

Nejlepší hráči: Kudrhakt Kristián (Děčín) a Smutný David (Bunnies)

HC Slavoj Zbraslav - HC Meteor Třemošná 3:11

Nejlepší hráči: Gerhát Jonáš ( Zbraslav) a Jánský Martin ( Třemošná)

HTA - HC Stadion Litoměřice 11:0

Nejlepší hráči: Řehout Filip (HTA) a Sluka Josef( Litoměřice

HC Draci Bílina - HC Jaroměř 5:8

 Nejlepší hráči: Vimr Václav ( Bílina) a Vojtěch Lehký ( Jaroměř)

 HC Plazeň - Easter Bunnies 1:5

 Nejlepší hráči : Ondřej Kůs (Plazeň) a Vlach Petr ( Bunnies) 

 HTA - HC Rebel Havlíčkův Brod 3:0   

 NejLepší hráči : Tomáš Krchňák ( HTA), Jakub Pazderka (Havl.Brod)

 HC Most - HC Draci Bílina 8:6

 Nejlepší hráči: Jiří Puczek (Most), Tomáš Vozár (Bílina)

 

 

AVANTGARD SPORT TV


EASTER CUP 2017

Pozvánka

propozicezde

Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe