Easter Bunnies
Domů
PDF Print E-mail
Thursday, 01 April 2010 13:32
There are no translations available.

04.04. HERKUL EASTER CUP 2010 cat.2000/2001- CHAMPIONS  GOOOL TEAM

1.místo/place Goool Team

2.místo/place HTA

3.místo/place HC Slavoj Zbraslav

EASTER CUP 2010-Most-2.-4.4.-cat.2000/2001 

1.místo/place Goool Team

2.místo/place HTA

3.místo/place HC Slavoj Zbraslav

4.místo East Bohemia

5.místo HC Berounští medvědi

6.místo Easter Bunnies

7.místo HC Kometa Úvoz

8.místo KLH Chomutov

9.místo HC Spartak Soběslav

10.místo HC Sparta Praha

11.místo HC Most

12.místo AAA Willbes (C)

13.místo HC Draci Bílina

14.místo HC Letci Letňany

15.místo HC České Budějovice

16.místo HC Slavoj Zbraslav B

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament

brankář/goalkeeper-Jakub Kašpar (HC Slavoj Zbraslav)

obránce/defence-Tadeáš Jakubec (East Bohemia)

útočník/forvard-Tomáš Jiroušek (Goool Team)

nehjproduktivnější hráč/The most pruductive player-Jiří Egert (HC Spartak Soběslav)

dovednostní soutěžě/skill competetion

rychlost/speed skating-Tadeáš Jakubec (East Bohemia)

slalom - Patrik Prymula (HC Sparta Praha)

střelba/tagert of shoting-Michal Kyncl (HTA)

nájezdy hráč/raiding on goal-player -Petr Čajka (HC Sparta Praha)

nájezdy brankář/raiding on goal-goalkeeper -Jan Škorpík (HC Sparta Praha)

výsledku/results

18,00 finále : Gool Team -  HTA  1 : 0        

Nejlepší  hráči: Goool team - Jan Grim , HTA - Martin Janáček

17,10 o 3.místo : HC Slavoj Zbraslav- East bohemia  5 : 3

nejlepší  hráči: Zbraslav - Fiala Martin , Bohemia- Rykr Lukáš 

15,10 o 5.místo:Easter Bunnies - HC Berounští Medvědi 2 :3                  

nejlepší  hráči:  Bunnies - Hamalčik Petr , Beroun - Fiala vojtěch 14,20

 o 7.místo :  KLH Chomutov - HC Kometa Úvoz  1 : 2

 Nejlepší  hráči:  Chomutov - Michal Hofrichter, Kometa - Jan Bernovský

 o 9.místo :  HC Spartak Soběslav - HC Sparta Praha 4:3-po nájezdech

 Nejlepší  hráči: Soběslav - Egert Jiří , Sparta - Patrik Tůma

12,30 o 11.místo :  AAA Willbes - HC Most 4:6

 Nejlepší  hráči: Willbes: Cole Berg , Most: Jakub Berang

 11,30 o 13. místo  :  HC Draci Bílina- HC Letci Letňany 2:0

 Nejlepší hráči:  Bílina - Josef Vokurka , Letňany - Hugo Haš

 10,40 o 15. místo  :  HC České Budějovice - HC Slavoj Zbraslav 2:0

 Nejlepší hráči:  Budějovice: Petr Buchta, Zbraslav : Nataniel Kulma

 09,40  semifinal  1 C : 1 D East Bohemia : HTA  1 : 4

best player: Bohemia - Nešpor Jakub ,HTA -  Kyncl Michal

08,50  semifinal  1 A : 1 B HC Slavoj Zbraslav A : Goool team  1 : 2

nejlepší hráči: Zbraslav - Nagy Martin  ,Goool- Stůj Matěj4 A : 4 B HC

Draci Bílina : HC České Budějovice  1 : 0

best player: Bílina -  Pavel Jarý  ,Č.Budějovice - Josef Grugurič

l4 C : 4 D HC Letci Letňany : HC Slavoj Zbraslav 3 : 0

nejlepší hráči:Letňany - Karel Klikorka ,Zbraslav-Jan Slavík

3 C : 3 D Sparta Praha : AAA Wilbes  7 : 0

best player: Sparta -  Filip Šťastný ,Willbes - Kyle Bradly

2 C : 2 D Easter Bunnies : Kometa Úvoz 6 : 0

nejlepší hráči:Bunnies - Filip Klapka ,Kometa-Václav Hrubý

3 A - 3 B  HC Spartak Soběslav - HC Most  8 : 1

 Nejlepší hráči : Jan Marecha  (Soběslav ) a Tomáš Matys  (Most) 

 2 A - 2 B    HC Berounští Medvědi - HC Chomutov  9:0

 Nejlepší hráči : Dan Procházka  (Beroun ) a Dominik Svoboda  ( Chomutov)

 AAA Willbes - HC Kometa Úvoz 0:2

 Nejlepší hráči : Nolen Beily  (Willbes) a Michal Dufek ( Kometa)

 Eeast Bohemia - HC sparta Praha 3 : 3

 Nejlepší hráči: Tadeáš Jakubec ( East Bohemia )  a Dominik Arnošt ( Sparta)

 HTA - AAA Willbes 13:0

 Nejlepší hráči: Šimon Kubíček ( HTA) a Keegan McVittie

  HC Most - HC České Budějovice 1:1

 Nejlepší hráči: Jaroslav Šešina ( Most ) a Dekret Petr ( Budějovice)

 Easter Bunnies - HC sparta Praha 2 : 1 ( 1:1, 1:0)

 Nejlepší hráči: Tomáš Tlach ( Bunnies) a Ondřej Havlín ( Sparta)

 HC Chomutov - Goool Team 0:15 ( 0:10, 0:5)

 Nejlepší hráči: František Pěkný ( Chomutov) a Kryštof Kostrhún ( Goool)

 East bohemia - HC Letci Letňany 3:1

  Nejlepší hráči : Pejchal Kryštof ( Letňany) a Morong Matěj ( Bohemia)

  HC Spartak Soběslav - HC Berounští Medvědi 2:4

  Nejlepší hráči: Petrus Aleš( Beroun) a Pekař Dominik ( Soběslav)

  HC Slavoj  Zbraslav - HC Draci Bílina 3:2

 Nejlepší hráči: Martin Bláha ( Zbraslav) a Martin Vereš ( Bílina)

 HC Slavoj Zbraslav - AAA Willbes 3:5 (2:2, 1:3)

 Nejlepší hráči: Jiří Obadal ( Zbraslav) a Rebeca Tony ( Willbes)

 HC Letci Letňany - HC Sparta Praha 1:2 (1:1, 0:1)

 Nejlepší hráči: Roman Vandírek ( Sparta ) a Hruška Tomáš ( Letňany)

 HC Kometa Úvoz - HTA 0:5 (0:0,0:5)

 Nejlepší hráči: Matěj Kolda ( HTA) a Adam Koryčánek ( Úvoz)

 Goal team- HC České Budějovice 1:0

 Nejlepší hráči: Jan Tampier ( Budějovice) a Tomáš Jiroušek ( Goal)

  HC Kometa Úvoz - HC Slavoj Zbraslav 5:0 (2:0, 3:0)

  Nejlepší hráči: Karel Dufek ( Kometa) a Jan Bezdeka ( Zbraslav)

  HC České Budějovice - HC Chomutov 1:3 (1:1, 0:2)

  Nejlepší hráči: Denis Zeman ( Chomutov) a Beránek Martin ( Budějovice)

  HC Berounští Medvědi - HC Draci Bílina 5:1 ( 4:0, 1:1)

  Nejlepší hráči:  Michal Halman( Beroun) a Petr Pavlíček ( Bílina)

  Easter Bunnies - HC East Bohemia 1:2 (1:1, 0:1)

 Nejlepší hráči: Tomáš Koblížek ( Bunnies) a Oliver Pirkl (Bohemia)

 HC Spartak Soběslav - HC Slavoj Zbraslav  2:8 (1:5,1:3)

  Nejlepší hráči: Kryštof Lang ( Soběslav) a Martin Slabý ( Zbraslav)

  HC Most - Goal Team: 0:8 (0:2, 0:6)

  Nejlepší hráči: Tomáš Hosnedl ( Most) a Miroslav Dani ( Goal)

  HC Berounští medvědi - HC Zbraslav 0:3 (0:3, 0:0)

  Nejlepší hráči: jakub Hamšík (Beroun) a Ondřej Bláha ( Zbraslav)

  HC Letci Letňany - Easter Bunnies 0:6 ( 0:2, 0:4)

  Nejlepší hráči: Jakub Lauko( Bunnies) a Daniel Vlček( Letňany)

  HC Draci Bílina : HC Spartak Soběslav 3:9 (1:6, 2:3)

  Nejlepší hráči:  Josef Vokurka (Bílina) a David Kratochvíl ( Soběslav)

 HTA : HC Slavoj Zbraslav 8:0  Nejlepší hráči: Tomáš Mazura ( HTA) a Jan Bezděka

  HC Most - KLH Chomutov 2:2

  Nejlejpší hráči: Pergl Petr(Most) a Jaroš Jakub( Chomutov)

 

AVANTGARD SPORT TV


EASTER CUP 2017

Pozvánka

propozicezde

Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe