Easter Bunnies
Domů
PDF Print E-mail
Tuesday, 06 April 2010 08:03
There are no translations available.

 8.4. HERKUL EASTER CUP 2010 - ročník 1996- 1997  CHAMPIONS HC RYTÍŘI VLAŠIM

 1.místo HC Rytíři Vlašim

2.místo Prorink Stars (Pl)

3.místo Výběr Vysočina

 

EASTER CUP 2010-Most-6.-8.4.-cat.1996/1997  

1.místo HC Rytíři Vlašim

2.místo Prorink Stars (Pl)

3.místo Výběr Vysočina

4.místo Easter Bunnies

5.místo HC Most

6.místo HC Roudnice nad Labem

7.místo TJ Stadion Kutná Hora

8.místo Arboga IK (Swe)

9.místo Sokol Kiev (Ua)

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament

brankář /goalkeeper Luboš Gabriel (HC Rytíři Vlašim)

obránce/defence Jakub Kurowski (Prorink Stars)

útočník/forward Jakub Hoskovec (Výběr Vysočina)

neejproduktivnější hráč/the most productive player Dominik Poljanský (HC Most)

dovednostní soutěže/skill competetion

rychlost/speed skating František Matula (HC Rytíři Vlašim)

slalom Štěpám Toula (HC Rytíři Vlašim)

střelba/shooting Jiří Vozár (HC Most)

nájezdy hráč/raiding on goal player Oleksiy Vorona (Sokol Kiev)

najezdy brankář/raiding on goal goalkeeper Mateusz Studzinski (Prorink Stars)

výsledky/results

 Finále :  Prorink Stars - HC Rytíři Vlašim 0 : 2

  Nejlepší hráči: Prorink - Sikora Kamil, Vlašim - David Novák

 o 3.místo
Výběr Vysočina - Easter Bunnies 4 : 2

  Nejlepší hráči: Bunnies- Petr Sviták, Vysočina - Tomáš  Nguen

o 5. místo - HC  Most - HC Roudnice nad Labem 5 : 0

 Nejlepší hráči: Most- Dominik Poljanský, Roudnice - Martin Kuchař

HC Most -  HC Sršni Kutná Hora  2 : 1

 Nejlepší hráči  : Most - Tomáš Mohelnický, Kutná hora - Vladislav Šváb

Easter Bunnies - Prorink Stars  2 : 4

Nejlepší hráči : Bunnies - Jiří Šergl, Prorink - Studinski Mateusz

 Arboga IK  - HC Sršni Kutná Hora  4 : 4 

HC Rytíři Vlašim  - Sokol Kiev  5 : 0 - Kontumačně

 Prorink Stars - HC Most 2 : 1

  Nejlepší hráči : Most - Hosnedl Lukáš , Prorin - Matusik Patrik

HC Roudnice nad Labem - Výběr Vysočina 1 : 3

 Nejlepší hráči: Roudnice - Martin Kuchař, Vysočina - Rostislav Klofáč

Easter Bunnies - Arboga IK 8 : 2

 Nejlepší hráči: Arboga - Rasmus Ahl , Bunnes - Zdeněk Král

HC Rytíři Vlašim -Sokol Kiev 2 : 2

Nejlepší hráči: Vlašim - Jakub Hajný, Kiev - Kucher Kyryl

 HC Sršni Kutná Hora - Prorink Stars 0 : 7

Nejlepší hráči : K.Hora - David Jelínek , Prorink - Jaroslav Sap

HC Roudnice nad Labem - Výběr Vysočina 2 : 5

Nejlepší hráči: Roudnice - Richard Suk , Vysočina - Lacina Jakub

HC Rytíři Vlašim - Výběr Vysočina 2 : 1

 Nejlepší hráči: Vlašim: Toula Štěpán, Vysočina- hoskovec Jakub

HC Most - Arboga IK 3:0

Nejlepší hráči: Most- Weinhold Martin, Arboga - Linus andersson

Výběr Vysočina - Sokol Kiev 1:2

 Nejlepší hráči: Vysočina: Tomáš Nguen, Kiev - Anton Gulko

 HC  Sršni Kutná Hora -  Easter bunnies 2:6

 Nejlepší hráči: Kutná Hora - Tvrdík Jan, Bunnies - Miloš Roman

 HC Roudnice nad Labem - HC Rytíři Vlašim  3:7

 Nejlepší hráči: Roudnice - Martin Kuchař, Vlašim - František Matula

Prorink Stars - Arboga 5:2 

 Nejlepší hráči: Prorink - Škorpík Denis , Arboga - Robin Twive 

 HC Roudnice nad Labem - Sokol Kiev 0 : 6

 Nejlepší hráči : Roudnice - Suk Richard, Kiev - Vorona Alex

 Easter Bunnies - HC Most  5 : 1

 Nejlepší hráči : Most- Pejša Jakub, Bunnies - Ondřej Martínek

 

AVANTGARD SPORT TV


EASTER CUP 2017

Pozvánka

propozicezde

Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe