Easter Bunnies
Domů
PDF Print E-mail
Monday, 20 December 2010 08:09
There are no translations available.

21.12. CHRISTMAS CUP 2010 - cat.2002/2003 - CHAMPIONS

1.místo HOCKEY TALENT ACADEMY

2.místo HC Bobři Valašské Meziříčí

3.místo HC Slavia Praha 

CHRISTMAS CUP 2010-Most-20.-21.12 cat.2002/2003 

1.místo HOCKEY TALENT ACADEMY

2.místo HC Bobři Valašské Meziříčí

3.místo HC Slavia Praha 

4.místo HC Rebel Havlíčkův Brod

5.místo HC Myšáci Vimperk

6.místo HC Letci Letňany

7.místo HC Meteor Třemošná

8.místo KLH Chomutov

9.místo HC Plzeň

10.místo HC Slavoj Zbraslav

11.místo HC Letci Letňany B

12.místo HC Most

nejlepší hráči turnaje:

nejlepší útočník:Marek Kopic (HC Rebel Havlíčkův Brod)

nejlepší obránce:Jakub Topol (HC Slavia Praha)

nejlepší brankář:Pavel Čajan (HTA)

dovednostní soutěže:

rychlost:Michael Krutil (HC Letci Letňany)

slalom:Dan Fiala (HC Rebel Havlíčkův Brod)

střelba:Jakub Holovej (KLH Chomutov)

náj.hráč:Patrik Čermák(HTA)

náj.brankář:Daniel Růžička (HC Letci Letňany). 

 

finále     16,15 HTA - Bobři Valašské Meziříčí  5 : 2

o 3.místo 16,15 Rebel Havlíčkův Brod - Slavia Praha 3 : 4 (sam.nájezdy)  

o 5.místo  15,10 Letci Letňany - Myšáci Vimperk  3 : 4 (sam.nájezdy)

o 7.místo 15,10 Meteor Třemošná - KLH Chomutov  7 : 6 (sam.nájezdy)

semifinále 14,20 HTA - Rebel Havlíčkův Brod 4 : 1

semifinále 14,20 Bobři Valašské Meziříčí - Slavia Praha 4 : 3  (sam.nájezdy)

o 9.místo  13,30 Slavoj Zbraslav - HC Plzeň  3 : 5

o 11.místo 13,30 HC Most - Letci Letňany  3 : 5 

skupina A 12,30 Bobři Valašské Meziříčí - HC Most 18 : 2

skupina B 12,30 Myšáci Vimperk - KLH Chomutov 3 : 6 

skupina A 11,40 HTA - Meteor Třemošná  11 : 1

skupina B 11,40 Rebel Havlíčkův Brod - HC Plzeň  11 : 3 

skupina A 10,40 Letci Letňany - Slavoj Zbraslav  7 : 1

skupina B 10,40 Letci Letňany - Slavia Praha  0 : 8 

skupina A 09,50 HC Most - HTA  0 : 15

skupina B 09,50 KLH Chomutov - Rebel Havlíčkův Brod  1 : 7 

skupina A 08,50 Bobři Valašské Meziříčí - Letci Letňany  3 : 3

skupina B 08,50 Myšáci Vimperk - Letci Letňany  11 : 1 

skupina A 08,00 Slavoj Zbraslav - Meteor Třemošná  2 : 2

skupina B 08,00 Slavia Praha - HC Plzeň  5 : 1 

skupina A 15,40 Slavoj Zbraslav - Bobři Valašské Meziříčí  2 : 11

skupina B 15,40 Myšáci Vimperk - Slavia Praha 3 : 4 

skupina A 14,50 HTA - Letci Letňany  6 : 2

skupina B 14,50 Rebel Havlíčkův Brod - Letci Letňany  6 : 4 

skupina A 13,50 Meteor Třemošná - HC Most  13 : 2

skupina B 13,50 HC Plzeň - KLH Chomutov 2 : 6 

skupina A 13,00 Bobři Valašské Meziříčí - HTA  4 : 4 

skupina B 13,00 Rebel Hvalíčkův Brod - Myšáci Vimperk 2 : 5  

skupina A 12,10 Letci Letňany - Meteor Třemošná  7 : 2 

skupina B 12,10 Letci Leňany - HC Plzeň 4 : 5 

skupina A 11,20 HC Most - Slavoj Zbraslav  0 : 6 

skupina B 11,20 KLH Chomutov - Slavia Praha 5 : 12 

skupina A 10,20 Meteor Třemošná - Bobři Valašské Meziříčí  3 : 9 

skupina B 10,20 HC Plzeň - Myšáci Vimperk 3 : 6 

skupina A 09,20 Slavoj Zbraslav - HTA  1 : 12 

skupina B 09,20 Slavia Praha - Rebel Havlíčkův Brod 4 : 3 

skupina A 08,30 HC Most - Letci Letňany 0 : 18 

skupina B 08,30 KLH Chomutov - Letci Letňany 9 : 1 

 

AVANTGARD SPORT TV


EASTER CUP 2017

Pozvánka

propozicezde

Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe