Easter Bunnies
Domů
PDF Print E-mail
Friday, 25 March 2011 21:44
There are no translations available.

 27.3. Easter Cup 2011-cat.2003/2004 - CHAMPIONS

1.místo HC Letci Letňany

2.místo HC Plzeň

3.místo Hockey Talent Academy

25.-27.3.2011-cat.2003/2004 

1.místo HC Letci Letňany

2.místo HC Plzeň

3.místo Hockey Talent Academy

 

4.místo HC Slavoj Zbraslav

5.místo HC Meteor Třemošná

6.místo HCM Jaroměř

7.místo HC Stadion Litoměřice

8.místo HC Slovan Ústečtí Lvi

9.místo HC Draci Bílina

10.místo HC Most

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament

brankář/goalkeeper-Šimon Šídlo (HC Slavoj Zbraslav)

obránce/defence-Bárt Novotný (HC Letci Letňany)

útočník/forvard-Jonáš Kanta (HC Plzeň)

dovednostní soutěžě/skill competetion

rychlost/speed skating-Jakub Šiler (HC Meteor Třemošná)

slalom - Daniel Pavelec (HTA)

střelba na přesnost/tagert of shoting-Jiří Beránek (HC Meteor Třemošná)

rychlost střely/speed shots-Dominik Soukup (HC Plzeň)

nájezdy hráč/raiding on goal-player -Lukáš Souček (HCM Jaroměř)

nájezdy brankář/raiding on goal-goalkeeper -Aleš Strážovský (HTA)

výsledky/results

27.3. 11,40 finále HC Plzeň - Letci Letňany 0 : 2

27.3.  11,40 o.3místo Hockey Talent Academy - Slavoj Zbraslav 6 : 1

27.3. 10,40 o 5.místo Meteor Třemošná - HCM Jaroměř 10 : 7  

27.3. 09,50 o 7.místo Stadion Litoměřice - HC Slovan Ústečtí Lvi  5 : 3 

27.3. 09,50 o 9.místo HC Most - Draci Bílina 4 :7 

27.3. 08,50 semifinále HC Plzeň - Slavoj Zbraslav 4 : 3 (s.n.)

27.3.  08,50 semifinále HTA - Letci Letňany 2 : 3 (s.n.)

27.3. 08,00 o 5-8.místo HCM Jaroměř - Ústečtí Lvi 5 : 2

27.3. 08,00 o 5-8.místo Meteor Třemošná - Stadion Litoměřice  8 :  1

26.3. 17,30 o 1-6.místoHCM Jaroměř - Letci Letňany 1 : 9

26.3.  17,30 o 1- 6 místo Meteor Třemošná - Slavoj Zbraslav 6 : 8

26.3. 16,30 o 7-10 místo Draci Bílina - Ústečtí Lvi 2 : 6

26.3. 16,30 o 7-10.místo HC Most - Stadion Litoměřice  1 : 9 

26.3. 15,00  Stadion Litoměřice - HC Plzeň 1 : 7

26.3.  15,00 Ústečtí Lvi - Letci Letňany 1 : 10

26.3. 14,00  HTA - Meteor Třemošná 12 : 2 

26.3. 14,00 HC Most - Draci Bílina  4 : 2 

26.3. 13,00 HC Plzeň - Slavoj Zbraslav 6 : 3

26.3.  13,00 Ústečtí Lvi - Stadion Litoměřice 6 : 4

26.3. 12,00  HCM Jaroměř - Draci Bílina 8 : 2 

26.3. 12,00 HC Most - HTA  0 : 17 

26.3. 10,00 HC Plzeň - Letci Letňany 4 : 1

26.3.  10,00 Slavoj Zbraslav - Stadion Litoměřice 7 : 1

26.3. 09,00 Meteor Třemošná - HCM Jaroměř 9 : 2 

26.3. 09,00 HTA - Draci Bílina 20 : 0 

25.3. 15,00 Slavoj Zbraslav - Letci Letňany 2 : 10 

25.3. 15,00 HC Plzeň - Ústečtí Lvi 15 : 1 

25.3. 14,00 HCM Jaroměř - HTA 3 : 13 

25.3. 14,00 Meteor Třemošná - HC Most 17 : 2  

25.3. 13,00 Letci Letňany - Stadion Litoměřice 16 : 1

25.3. 13,00 Ustečtí Lvi - Slavoj Zbraslav 2 : 14  

25.3. 12,00 Draci Bílina : Meteor - Třemošná 1 : 15 

25.3. 12,00 HC Most - HCM Jaroměř 4 : 11

 

 

AVANTGARD SPORT TV


EASTER CUP 2017

Pozvánka

propozicezde

Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe