Easter Bunnies
Domů
PDF Print E-mail
Friday, 01 April 2011 09:02
There are no translations available.

 3.4.2011 EASTER CUP 2011 - cat.2001/2002-Champions

1.místo Hockey Talent Academy

2.místo HC Lužnice Soběslav

3.místo HC Slavoj Zbraslav 

1.-3.4.2011 - cat.2001/2002

1.místo Hockey Talent Academy

2.místo HC Lužnice Soběslav

3.místo HC Slavoj Zbraslav 

4.místo HK Kralupy nad Vltavou

5.místo SKLH Žďár nad Sázavou

6.místo HC Krkonoše

7.místo HC Letci Letňany

8.místo HC Most

9.místo HC Hvězda Praha

10.místo KLH Chomutov

11.místo HCM Jaroměř

12.místo HC Kobra Praha 

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament

brankář/goalkeeper-Ondřej Horský (HK Kralupy n/V)

obránce/defence-Jakub Najman (HC Slavoj Zbraslav)

útočník/forvard-Tomáš Bernat (HC Lužnice Soběslav)

nejproduktivněší hráč/The Most productive player Jaromír Pytlík (HTA)

dovednostní soutěžě/skill competetion

rychlost/speed skating-Jan Cikhar (HC Hvězda Praha)

slalom - Petr Teuber (HC Krkonoše)

střelba na přesnost/tagert of shoting-Kryštof Lang (HC Lužnice Soběslav)

rychlost střely/speed shots-Pavel Novák (HC Lužnice Soběslav )

nájezdy hráč/raiding on goal-player -Jan Korytar (HC Lužnice Soběslav)

nájezdy brankář/raiding on goal-goalkeeper -Oldřich Cichoň (HC Kobra Praha)

výsledky/results

3.4. 15,00 finále  HC Soběslav Lužnice : HTA   3 : 6 (2:5,1:1)

3.4. 14,00 o 3.místo HC Slavoj : Zbraslav : HK Kralupy n/V 2 : 1 (2:0,0:1)

3.4. 13,00 o 5.místo  SKLH Žďár n/S : HC Krkonoše 5 : 4 (4:3,1:1) 

3.4. 12,00 o 7.místo  HC Letci Letňany : HC Most 2 : 0 (1:0,1:0) 

3.4. 09,00 o 9-12.místo  HC Jaroměř :  KLH Chomutov 1 : 2 (1:0,0:2) 

3.4. 08,00 o 9-12.místo  Hvězda Praha : Kobra Praha 9 : 0 (3:0,6:0) 

 2.4. 19,00 o 5-8.místo  SKLH Žďár n/S : HC Most 7 : 1 (3:1,4:0) 

2.4. 18,00 o 5-8.místo  HC Letci Letňany : HC  Krkonoše 1 : 2 (0:0,1:2) 

2.4. 17,00 o 9-12.místo  Kobra Praha : HC Jaroměř 0 : 7 (0:4,0:3) 

2.4. 16,00 o 9-12.místo  Hvězda Praha : KLH Chomutov 2 : 1 (0:0,1:1)s.n. 

2.4. 15,00 SKLH Žďár n/S : HTA   0 : 8 (0:5,0:3)

 2.4. 14,00 HC Lužnice Soběslav : HC Letci Letňany 2 : 1 (1:1,1:0)

2.4. 13,00 HC Most : HK Kralupy n/V 0 : 1 (0:0,0:1)

2.4. 12,00 HC Slavoj Zbraslav : HC Krkonoše 3 : 2 (2:1,1:1) 

2.4. 11,00 o 9-12.místo  Hvězda Praha : HC Jaroměř 6 : 2 (3:2,3:0) 

2.4. 10,00 o 9-12.místo  Kobra Praha : KLH Chomutov 0 : 11 (0:5,0:6) 

2.4. 09,00 HCM Jaroměř : HC Letci Letňany 0 : 3 (0:2,0:1) 

2.4. 08,00 SKLH Žďár n/S : HC Lužnice Soběslav 0 : 9 (0:8,0:1) 

1.4. 19,00 HC Krkonoše : HK Kralupy n /V 1 : 2 (1:1,0:1) 

1.4. 16,00 HC Slavoj Zbraslav - Kobra Praha 8 : 0 (6:0,2:0)

 1.4. 15,00 HTA : HCM Jaroměř 12 : 0 (4:0,8:0) 

1.4. 14,00 Hvězda Praha - SKLH Žďár n/S 1 : 7 (0:5,1:2)

1.4. 13,00 KLH Chomutov : HC Krkonoše 1 : 3 (0:2,1:1) 

1.4. 12,00 HC Kobra Praha - HC Most 0 : 6 (0:3,0:3)

1.4. 11,00 HTA : HC Letci Letňany 2 : 1 (0:0,2:1) 

1.4. 10,00 Lužnice Soběslav - Hvězda Praha 7 : 2 (4:1,3:1)

1.4. 09,00 KLH Chomutov : HK Kralupy n/V 1 : 3 (0:0,1:3) 

1.4. 08,00 HC Most - Slavoj Zbraslav 1 : 2 (1:0,0:2)

 

 

AVANTGARD SPORT TV


EASTER CUP 2017

Pozvánka

propozicezde

Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe