Easter Bunnies
Domů
PDF Print E-mail
Monday, 04 April 2011 17:43
There are no translations available.

 7.4.2011 EASTER CUP 2011 - cat.1997/1998-CHAMPIONS

1.místo/place Újpesti TE (H)

2.místo/place BK Mladá Boleslav (Cz)

3.místo/place Hockey Talent Academy 

5.-7.4.2011 - cat.1997/1998

1.místo/place Újpesti TE (H)

2.místo/place BK Mladá Boleslav (Cz)

3.místo/place Hockey Talent Academy 

 

4.místo/place Výběr Vysočiny (Cz)

5.místo/place SVK Nitra (Sk)

6.místo/place East Bohemia (Cz)

7.místo/place HC Most (Cz)

8.místo/place Canadian Explorers (C)

9.místo/place HK MK Bled (Slo)

10.místo/place Prorink Stars Pl) 

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament

brankář/goalkeeper-Petr Kváča (BK Mladá Boleslav)

obránce/defence-Rudy Samuel (HTA)

útočník/forvard-Jiří Ondráček (Výběr Vysočiny)

nejproduktivněší hráč/The Most productive player Martin Sági (Újpesti Te )

dovednostní soutěžě/skill competetion

rychlost/speed skating: Erik Šramaty (SVK Nitra)

 slalom: Blake Kleiner (Canadian Explorers)

 střelba na přesnost/shooting on target:Jiří Vozár (HC Most)

rychlost střely/speed shoting: Emil Veselý (East Bohemia)

nájezdy hráč/riding on goal-player Lukáš Kaukič (Prorink Stars)

 nájezdy brankář/riding on goal-goalkeepers:Ivan Růžička (BK Mladá Boleslav)

výsledky/results

7.4. 16,00 finále/final Újpesti TE : BK Mladá Boleslav  3 : 2 (2:1,1:0,0:1)

7.4. 14,40 o 3.místo/place HTA : Výběr Vysočiny  2 : 1 (0:1,2:0,0:0)

7.4. 13,20 o 5.místo/place East Bohemia : SVK Nitra  2 : 3 (1:2,1:0,0:0) penalty

7.4. 12,00 o 7.místo/place HC Most : Canadian Explorers  3 : 2 (1:1,2:1,0:0)

7.4. 10,40 o 9.místo/place HC Most B : HK MK Bled 5 : 3 (2:0,1:2,2:1)

7.4. 09,20 Canadian Explorers : SVK Nitra  0 : 4 (0:1,0:2,0:1)

7.4. 08,00 Újpesti Te : HC Most 5 : 1 (1:0,3:0,1:1)

6.4. 19,00 HTA : East Bohemia  3 : 1 (2:0,0:0,1:1)

6.4. 17,40 Výběr Vysočiny : HK MK Bled 11 : 0 (4:0,5:0,2:0)

6.4. 16,00 BK Mladá Boleslav : Canadian Explorers 7 : 2 (1:0,1:0,5:2)

6.4. 14,40 Ujpesti Te  : Prorink Stars 2 : 3 (0:1,2:1,0:1)

6.4. 13,20 HK MK Bled : Canadian Explorers 0 : 5 (0:2,0:3,0:0)

6.4. 12,00 East Bohemia : HC Most 5 : 1 (2:0,2:1,1:0)

6.4. 10,40 SVK Nitra : BK Mladá Boleslav 2 : 3 (1:1,1:0,0:2)

6.4. 09,20 HTA : Ujpesti Te 3 : 5 (0:1,1:1,2:3)

6.4. 08,00 Canadian Explorers : Výběr Vysočiny 1 : 6 (1:3,0:1,0:2)

5.4. 19,00 HK MK Bled : BK Mladá Boleslav 1 :13 (0:5,1:1,0:7)  

5.4. 16,00 SVK Nitra : Výběr Vysočiny  4 : 8 (1:5,1:1,2:2)   

5.4. 14,40 Prorink Stars : HTA 0 : 3 (0:1,0:1,0:1)  

5.4. 13,20 East Bohemia : Újpesti TE  3 : 11 (0:4,2:4,1:3)  

5.4. 12,00 Výběr Vysočiny : BK Mladá Boleslav 1 : 3 (0:0,0:2,1:1)  

5.4. 10,40 SVK Nitra : HK MK Bled  12 : 0 (4:0,4:0,4:0)  

5.4. 09,20 HC Most : HTA 0 : 4 (0:0,0:1,0:3)  

5.4. 08,00 East Bohemia : Prorink Stars 3 : 5 (1:1,0:2,2:2)  

4.4. 17,00 HC Most : Prorink Stars 1 : 7 (0:1,1:2,0:4)  

 

AVANTGARD SPORT TV


EASTER CUP 2017

Pozvánka

propozicezde

Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe