Easter Bunnies
Domů
PDF Print E-mail
Monday, 12 December 2011 14:20
There are no translations available.

 14.12. CHRISTMAS CUP 2011 cat,2001/02- Champions

1.místo HC Dukla Jihlava (Cz)

2.místo HC Lužnice (Cz)

3.místo Cvočkaři Hořovice (Cz)

12.-14.12.2011 - cat.2001/2002

1.místo HC Dukla Jihlava (Cz)

2.místo HC Lužnice (Cz)

3.místo Cvočkaři Hořovice (Cz)

4.místo East Bohemia (Cz)

5.místo VCES Hradec Králové  (Cz)

6.místo HC Slavoj Zbraslav (Cz)

7.místo HC Most (Cz)

8.místo HC Slavoj Český Krumlov (Cz)

9.místo Piráti Chomutov (Cz)

10.místo Ëisbären Berlín (D)

11.místo Avantgard Hockey (Cz)

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament

brankář/goalkeeper-Jindřich Valenta (East Bohemia)

obránce/defence-Jan Klodner (Dukla Jihlava)

útočník/forvard-David Jindra (Cvočaři Hořovice)

nejproduktivněší hráč/The Most productive player Tomáš Berant (HC Lužnice)

dovednostní soutěžě/skill competetion 

rychlost/speed skating: Jakub Beran  (HC Most)

slalom: Friedrich Piethe  (Ëisbären Berlín)

střelba na přesnost/shooting on target:Jan Tůma (HC Most)

rychlost střely/speed shoting: Jan Tůma (HC Most)

nájezdy hráč/riding on goal-player: Dan Bartoš (HC Most)

nájezdy brankář/riding on goal-goalkeepers: Filip Krejčí  (HC Dukla Jihlava)

výsledky/result

14,15 finále  HC Lužnice - Dukla Jihlava  4 : 5 (2:2,2:3)

13,20 o 3.místo  Cvočkaři Hořovice - East Bohemia  5 : 4  (1:2,3:2)s.n.

12,20 o 5. místo  VCES Hradec Králové - HC Slavoj Zbraslav  5 : 3 (3:3,2:0) 

11,30 o 7. místo  Slavoj Český Krumlov - HC Most  0 : 1 (0:1,0:0) 

09,00 o 9-11 místo Piráti Chomutov -  Ësbären Berlín  2 : 1 (1:1,1:0) 

08,15 o 9-11 místo Avantgard Hockey- Piráti Chomutov  2 : 1 (1:1,1:0) 

19,40 semifinále  Dukla Jihlava - East Bohemia  5 : 3 (2:0,3:3) 

18,50  semifinále HC Lužnice - Cvočkaři Hořovice  6 : 5 (3:3,2:2) s.n.

17,50 o 5-8 místo VCES Hradec Králové- HC Most  5 : 4 (2:1,3:3) 

17,00 o 5-8 místo Slavoj Český Krumlov- Slavoj Zbraslav  0 : 7 (0:3,0:4) 

16,10 o 9-11 místo Ësbären Berlín- Avantgard Hockey  10 : 4 (4:4,6:0) 

15,10 o 9-11 místo Ësbären Berlín- Piráti Chomutov  2 : 4 (0:4,2:0) 

14,10 čtvrtfinále VCES Hradec Králové - East Bohemia  1 : 7 (1:2,0:5) 

13,20 čtvrtfinále Cvočkaři Hořovice - Slavoj Český Krumlov  11 : 2 (4:1,7:1) 

12,20 čtvrtinále  HC Most - Dukla Jihlava  1 : 6 (1:3,0:3) 

11,30 čtvrtfinále HC Lužnice - Slavoj Zbraslav 4 : 2 (2:0,2:2) 

09,20 o 9-11 místo Ësbären Berlín - Avantgard Hockey  8 : 2 (4:2,4:0) 

08,20 o 9-11 místo Avantgard Hockey  - Piráti Chomutov 2 : 8 (0:5,2:3) 

07,30 Slavoj Č.Krumlov - East Bohemia 0 : 10 (0:5,0:5) 

17,30 VCES Hradec Králové - Ëisbären Berlín   7 : 1 (5:1,2:0) 

16,45 Slavoj Zbraslav - Dukla Jihlava   1 : 9 (0:3,1:6) 

15,45 Avantgard Hockey B - HC Lužnice   2 : 14 (2:3,0:11) 

14,55 East Bohemia - Avantgard Hockey  10 : 1 (8:0,2:1) 

13,55 Cvočkaři Hořovice - VCES Hradec Králové   4 : 1 (3:0,1:1) 

13,05 Dukla Jihlava - Piráti Chomutov  3 : 2 (1:1,2:1) 

12,05 HC Lužnice - HC Most 7 : 4 (6:2,1:2)

11,15 Avantgard Hockey  -  Slavoj Český Krumlov  2 : 3 (1:2,1:1)

09,20 Ëisbären Berín - Cvočkaři Hořovice 2 : 5 (1:3,1:2) 

 08,20 Piráti Chomutov - Slavoj Zraslav 3 : 4 (3:0,0:4)

07,30 HC Most - Avantgard Hockey B  12 : 1 (5:1,7:0)

 

AVANTGARD SPORT TV


EASTER CUP 2017

Pozvánka

propozicezde

Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe