Easter Bunnies
Domů
PDF Print E-mail
Thursday, 15 December 2011 06:15
There are no translations available.

 16.12. Christmas cup 2011 2003/04-Champions

1.místo HC Letci Letňany (Cz)

2.místo HC Slovan Louny (Cz)

3.místo HC Slavia Praha (Cz)

15.-16.12.2011 - cat.2003/2004

1.místo HC Letci Letňany (Cz)

2.místo HC Slovan Louny (Cz)

3.místo HC Slavia Praha (Cz)

4.místo Jiskra Humpolec (Cz)

5.místo Slavoj Zbraslav  (Cz)

6.místo Ëisbären Berlín (D)

7.místo HC České Budějovice (Cz)

8.místo Rytíři Kladno (Cz)

9.místo Rytíři Kladno B (Cz)

10.místo HC Draci Bílina (D)

11.místo Avantgard Hockey (Cz)

12. HC Most (Cz)

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament

brankář/goalkeeper- Lukáš Malant (HC Letci Letňany)

obránce/defence- Jiří Stejskal (Slavia Praha)

útočník/forvard-Ondřej Čech (HC Slovan Louny)

dovednostní soutěžě/skill competetion 

rychlost/speed skating: Adam Bareš  (HC Slovan Louny)

slalom: Ondřej Šesták  (HC Slavoj Zbraslav)

střelba na přesnost/shooting on target: Václav Grund (HC Most)

rychlost střely/speed shoting: Tomáš Bucek (HC Letňany)

nájezdy hráč/riding on goal-player: Filip Vašák (HC Jiskra Humpolec)

nájezdy brankář/riding on goal-goalkeepers: Tonda Konopásek  (HC Slavia Praha 

výsledky/result

17,00 finále HC Letci Letňany -  Slovan Louny  10 : 3 

17,00 o 3.místo Jiskra Humpolec - Slavia Praha  3 : 6 

16,00 o 7.místo Rytíři Kladno - HC České Budějovice  4 : 14 

16,00 o 11.místo HC Most - Avantgard Hockey  0 : 13 

15,10 semifinále Slavia Praha -  Slovan Louny 3 : 8 

15,10 semifinále Jiskra Humpolec -  Letci Letňany 2 : 12 

14,10 o 5.místo HC Slavoj Zbraslav - Ëisbären Berlín  11 : 10 

14,10 o 9.místo HC Draci Bílina - HC Rytíři Kladno B  4 : 11 

13,20 Letci Letňany - Avantgard Hockey 16 : 1 

13,20 Slavoj Zbraslav - HC Most 31 : 0 

12,20  Slavia Praha - Jiskra Humpolec  8 : 4 

12,20 HC Draci Bílina - HC Most 15 : 2 

11,30  HC České Budějovice - Avantgard Hockey  13 : 1

11,30 Slovan Louny - Ëisbären Berlín   8 : 4 

08,50  HC Draci Bílina - Slavia Praha  1 : 8 

08,50 Slavoj Zbraslav - Rytíři Kladno B  14 : 5 

08,00  Slovan Louny - HC České Budějovice  5 : 3

08,00 Rytíři Kladno B- HC Letci Letňany  1 : 12 

17,50 Ëisbären Berlín - Rytíři Kladno B  15 : 2 

17,50  HC Slovan Louny - Avantgard Hockey  13 : 2 

16,50 Jiskra Humpolec - Rytíři Kladno A  17 : 4 

16,50  Slavoj Zbraslav - Slavia Praha  4 : 10

16,00 Rytíři Kladno B- HC České Budějovice  3 : 13 

16,00 Ëisbären Berlín - HC Letci Letňany  4 : 4

15,10 HC Draci Bílina - Jiskra Humpolec 3 : 16 

15,10 Rytíři Kladno A - HC Most  21 : 0

14,10 Letci Letňany - Slovan Louny 9 : 5 

14,10 Avantgard Hockey - Rytíři Kladno B 8 : 9

13,20 Rytíři Kladno A - Slavia Praha 1 : 23  

13,20 Jiskra Humpolec - Slavoj Zbraslav 10 : 4 

12,20 Rytíři Kladno B - HC Slovan Louny 1 : 15   

12,20 HC České Budějovice - Ëisbären Berlín 7 : 13 

11,30 HC Most - Slavia Praha 0 : 32 

11,30 HC Draci Bílina - Rytíři Kladno A  7 : 13 

08,50 HC České Budějovice - Letci Letňany  0 : 10

08,50 Ëisbären Berlín - Avantgard Hockey 11 : 5  

08,00 Slavoj Zbraslav - HC Draci Bílina 21 : 3  

08,00 HC Most - Jiskra Humpolec 1 : 23 

 

AVANTGARD SPORT TV


EASTER CUP 2017

Pozvánka

propozicezde

Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe