Easter Bunnies
Domů
PDF Print E-mail
Monday, 19 December 2011 06:16
There are no translations available.

 21.12. CHRISTMAS CUP 2011-cat.1999/2000-Champions

1.místo Avantgard Hockey (Cz)

2.místo Slavia Bratislava (Sk)

3.místo Výběr Královehradeckého kraje (Cz)

19.-21.12.2011 - cat.1999/2000

1.místo Avantgard Hockey (Cz)

2.místo Slavia Bratislava (Sk)

3.místo Výběr Královehradeckého kraje (Cz)

4.místo HC Draci Bílina (Cz)

5.místo PZ Kladno  (Cz)

6.místo HC Sparta Praha (Cz)

7.místo HC Slovan Louny (Cz)

8.místo HC Most (Cz)

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament

brankář/goalkeeper- Kateřina Zechovská (HC Draci Bílina)

obránce/defence- Martin Matuška (Slavia Bratislava)

útočník/forvard- Miloš Roman (Avantgard Hockey)

nejproduktivněší hráč/The Most productive player - Petr Chlán (HC Draci Bílina) 

dovednostní soutěžě/skill competetion 

rychlost/speed skating: Kryštof Hrabík  (PZ Kladno)

slalom: Jaroslav Dvořák   (Výběr Královéhradecký kraj)

střelba na přesnost/shooting on target: Martin Štohanzl (Výběr Královéhradecký kraj)

rychlost střely/speed shoting: Petr Chlán (HC Draci Bílina)

nájezdy hráč/riding on goal-player: Adam Liška (Slavia Bratislava)

nájezdy brankář/riding on goal-goalkeepers: Kryštof Zázvorka  (PZ Kladno) 

výsledky/result 

13,00 finále Avantgard Hockey - Slavia Bratislava  7 : 5 (4:2,1:3,2:0)

11,30 o 3.místo Výběr Kr.hradecký kraj   - HC Draci Bílina  5 : 2 (1:0,1:2,3:0)

10,00 skupina o 5-8.místo  PZ Kladno -  Sparta Praha  11 : 2  (3:0,1:0,7:2)

08,00 skupina o 5-8.místo HC Most - Slovan Louny  2 : 3 (0:0,1:2,1:1) 

18,10 semifinále Výběr Kr.hradecký kraj  - Slavia Bratislava   1 : 3 (1:1,0:1,0:1)

16,50 semifinále Avantgard Hockey - HC Draci Bílina  9 : 6 (4:3,3:1,2:2) 

15,30 skupina o 5-8.místo  HC Most -  Sparta Praha  1 : 10  (0:3,0:4,1:3)

14,10 skupina o 5-8.místo PZ Kladno - Slovan Louny  17 : 0 (4:0,5:0,8:0)

12,50 Slavia Bratislava - HC Draci Bílina  8 : 2 (1:1,5:1,2:0)

11,30 Sparta Praha - Slovan Louny  14 : 1 (4:0,6:0,4:1)

08,45 PZ Kladno - HC Most  17 : 1 (7:0,4:1,6:0)

07,30 Avantgard Hockey - Výběr Kr.hradecký kraj  6 : 4 (2:1,2:2,2:1)

20,00 HC Draci Bílina - Sparta Praha 5 : 2 (1:2,2:0,2:0)

16,50 Výběr Kr.hradecký kr. - PZ Kladno 8 : 4 (3:0,2:2,3:2) 

15,30 Sparta Praha - Slavia Bratislava 0 : 11 (0:2,0:6,0:3)

14,10 HC Most -  Výběr Kr.hradecký kr. 0 : 14 (0:4,0:5,0:5)

12,50 Avantgard Hockey - PZ Kladno 12 : 4 (3:0,4:2,5:2)

11,30 Slavia Bratislava - Slovan Louny 28 : 0 (10:0,6:0,12:0)

08,45 HC Slovan Louny -  HC Draci Bílina 0 : 11 (0:4,0:5,0:2)

07,30 HC Most - Avantgard Hockey 1 : 17 (0:5,0:7,1:5)

 

 

AVANTGARD SPORT TV


EASTER CUP 2017

Pozvánka

propozicezde

Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe