Easter Bunnies
Domů
PDF Print E-mail
Friday, 30 March 2012 13:55
There are no translations available.

1.4. Easter Cup 2012-kat.2004/05- Champions
1.místo HC Chotěboř
2.místo Hockey Talent Academy
3.místo Meteor Třemošná




4.místo Kobra Praha
5.místo Letci Letňany
6.místo Avantgard Hockey
7.místo SKLH Žďár nad Sázavou
8.místo Hockey Talent Academy
9.místo Draci Bílina
10.místo Slavoj Zbraslav
11.místo HC Most
nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper- Daniel Král (HC Chotěboř)
obránce/defence- Viki Chladová (HTA)
útočník/forvard- Jakub Šiler (Meteor Třemošná)

dovednostní soutěžě/skill competetion
rychlost/speed skating: Filip Dymák (HC Chotěboř)
slalom: Jiří Feleman (HTA)
střelba na přesnost/shooting on target: Václav Grunt (Avantgard Hockey)
rychlost střely/speed shoting: Petr Panýr (HC Letci Letňany)
nájezdy hráč/riding on goal-player: Marek Soukup (Meteor Třemošná)
nájezdy brankář/riding on goal-goalkeepers: Daniel Král (HC Chotěboř
výsledky/results

13,15  finále HC Chotěboř - HTA  5 : 2
13,15  o 3.místo  Meteor Třemošná - Kobra Praha   10  :  4
12,20  skupina o 5-8.místo  Letci Letňany  -  Avantgard Hockey   6  :  2
12,20  skupina o 9-11.místo  HC Most -  Draci Bílina  1  :  7
11,30  skupina o 9-11.místo  HC Most -  Slavoj Zbraslav   2  :  11
11,30  skupina o 5-8.místo  HTA - SKLH Žďár n/S   3  :  7
08,50   semifinále HC Chotěboř - Kobra Praha  5 : 2
08,50  semifinále  Meteor Třemošná - HTA   2  :  11
08,00  skupina o 5-8.místo  HTA -  Avantgard Hockey   4  :  5
08,00  skupina o 5-8.místo  Letci Letňany -  SKLH Žďár n/S   5  :  4
17,00  Avantgard Hockey - Kobra Praha   3  :  4
16,00  HTA -  Draci Bílina  27  : 2
15,10  o 2 místo ve skupině A  Meteor Třemošná - Letci Letňany 11 : 2
15,10  Slavoj Zbraslav - SKLH Žďár n/S     4  :  15
14,10  Avantgard Hockey - HTA   4  :  14
14,10  Kobra  Praha -  Draci Bílina  12  : 4
13,20  Letci Letnany - HC Most  20  : 2
13,20  HC Chotěboř - Meteor Třemošná   7  :  3
12,20  Slavoj Zbraslav - Avantgard Hockey  4  : 17
12,20  Kobra Praha - SKLH Žďár n/S  5 : 3
11,30  HTA - HC Chotěboř  2 : 14
11,30  Meteor Třemošná -  Letci Letňany  12 : 1
08,50 HTA - SKLH Žďár n/S  14 : 6
08,50 Draci Blina - Avantgard Hockey   2 : 29
08,00 HC Most - HTA  1 : 19

08,00 Letci Letňany- HC Chotěboř   3 : 6

19,30 Draci Bílina - SKLH Žďár nad Sázavou  3 : 12
17,10  Slavoj Zbraslav - HTA  0 : 18
17,10 SKLH Žďár n/S - Avantgard Hockey  9 : 10
16,20 HC Chotěboř - HC Most   22  : 0
16,20 Meteor Třemošná - HTA  14 : 5
15,20 HTA - Kobra Praha  9 : 2
15,20 Draci Bílina - Slavoj Zbraslav  11  : 3
14,30 HTA - Letci Letňany  5 : 5
14,30 HC Most - Meteor Třemošná  4  : 24


 

AVANTGARD SPORT TV


EASTER CUP 2017

Pozvánka

propozicezde

Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe