Easter Bunnies
Domů
PDF Print E-mail
Friday, 06 April 2012 09:47
There are no translations available.

 8.4. Easter cup 2012 kat.2002/2003-Champions
1.místo HK MD Šumperk
2.místo Hockey Talent Academy
3.místo HC Lužnice



4.místo Hockey  Top Team
5.místo Rebel Havlíčkův Brod
6.místo Hockey Talent Academy B
7.místo HC Vimperk
8.místo Slavoj Zbraslav
9.místo Meteor Třemošná
10.místo Rytíři Kladno
11.místo HC Most
12.místo Avantgard Hockey
nejlepší hráči turnaje/best players of The tournament
nejproduiktivnější hráč : Pavel Novák (HC Lužnice )
brankář: Filip Krejčí ( Hockey Talent Academy )
obránce : David Matula ( Rebel Havlíčkův Brod )
útočník : Joshua Mácha ( HK MD Šumperk )
dovednostní soutěže
rychlost na 1 kolo: Robin Kaplan (HK MD Šumperk)
slalom: Václav Felcman (Avantgard Hockey)
rychlost střely: Jiří Sůsa (Hockey Talent Academy)
střelba na přesnost: Benedikt Dorner (Hockey Talent Academy)
nájezdy - hráč: Jakub Kaňka (Hockey Talent Academy)
nájezdy-brankář: Petr Kopolovič (HC Vimperk)
výsledky/results
8.4. Easter cup 2012
- 16,00 finále  HTA - HK MD Šumperk  4 : 5 (2:2,2:3) 
- 15,10 o 3.místo Hockey Top Team - HC Lužnice 0 : 5 (0:1,0:4)
- 14,10 o 5.místo Rebel Havíčkův Brod - HTA B  3 : 0 (1:0,2:0)
- 13,20 o 7.místo HC Vimperk - Slavoj Zbraslav 7 : 1 (4:0,3:1)  
- 12,20  semifinále HK MD Šumperk - HC Lužnice  8 : 5 (4:2,4:3) 
- 11,30  semifinále HTA . Hockey Top Team 3 : 1 (1:0,2:1)
- 08,50  o 9-12.místo  Avantgrd Hockey - Rytíři Kladno  0 : 3  (0:1,0:2)
- 08,00  o 9-12.místo HC Most - Meteor Třemošná  1 : 5 (1:1,0:4)
7.4. Easter cup 2012
- 18,10 o 5-8.místo  Slavoj Zbraslav - HTA 1 : 5  (0:2,1:3)
- 17,20 o 5-8.místo Rebel Havlíčkův Brod -  HC Vimperk 5 : 0 (2:0,3:0)
- 16,20 o 9-12. místo HC Most - Avantgard Hockey  7 : 6 (3:4,4:2)
- 15,30  o 9-12.místo Meteor Třemošná - Rytíři Kladno  2 : 0 (1:0,1:0) 
- 14,30 čtvrtfinále HTA - HC Lužnice  2 : 5  (1:4,1:1)
-13,40  čtvrtfinále HC Vimperk - Hockey Top Team  1 : 3  (1:1,0:2) 
- 12,40 čtvrtfinále Slavoj Zbraslav - HK MD Šumperk 0 : 7  (0:5,0:2)
- 11,50 čtvrtfinále Rebel Havlíčkův Brod - HTA  2 : 4 (2:2,0:2)
- 10,50  o 9-12.místo  Meteor Třemošná - Avantgard Hockey 6 : 1 (4:0,2:1)
- 10,10  o 9-12 místo  HC Most - Rytíři Kladno 1 : 11 (0:5,1:6)
- 08,50 Hockey Top Team - Avantgard Hockey 9 : 0 (5:0,4:0)
- 08,00 HC Vimperk - Meteo Třemošná  7 : 0  ( 3:0,4:0)

6.4. Easter cup 2012
- 19,45 HK MD Šumperk - Rytíři Kladno  4  : 0 (1:0,3:0)
- 17,00 Rebel Havlíčkův Brod - Slavoj Zbraslav  7 : 3  (2:3,5:0)
- 16,00  HC Lužnice - Hockey Top Team  3 : 3 (1:1,2:2)
- 15,10  Meteor Třemošná - HTA  3 : 7 (0:4,3:3)
- 14,10 Rytíři Kladno - HTA  0 : 11 (0:6,0:5)
- 13,20 Slavoj Zbraslav - HC Most  6 : 3 (1:2,5:1)
- 12,20 Avantgard Hockey - HC Lužnice  2 : 11 (1:8,1:3)
- 11,30 HTA -  Myšáci Vimperk  1 : 2 (0:1,1:1)
- 09,00 HTA - Draci Šumperk  1 : 2 (0:2,1:0)
- 08,00 HC Most - Rebel Havlíčkův Brod  1 : 13 (1:5,0:8)

dovednostní soutěže
rychlost na 1 kolo: Robin Kaplan (HK MD Šumperk)
slalom: Václav Felcman (Avantgard Hockey)
rychlost střely: Jiří Sůsa (Hockey Talent Academy)
střelba na přesnost: Benedikt Dorner (Hockey Talent Academy)
nájezdy - hráč: Jakub Kaňka (Hockey Talent Academy)
nájezdy-brankář: Petr Kopolovič (HC Vimperk)

 

AVANTGARD SPORT TV


EASTER CUP 2017

Pozvánka

propozicezde

Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe