Easter Bunnies
Domů
PDF Print E-mail
Thursday, 12 April 2012 21:05
There are no translations available.

images/stories/fec12v01.jpg 15.4. Easter cup 2012 cat.2000/2001-Champions

1. AVANTGARD HOCKEY (Cz) 
2. HTA
3. HTA B
4.  AVANTGARD HOCKEY (Eu)
5.  Canadian Explorers (C)
6.  HC Kobra Praha
7.  ZHM Select
8.  HC Letci Letňany
9.  HC Most
10. Vasas SC (H)
11. Spartak Nové Město
12. HK Kralupy nad Vltavou
13. Piráti Chomutov
14. HC Hvězda Praha
15. Jungfalken Heilbronn (D)
16. Falcons Bucurest (Ro)
17. Tilburk Trapper (Nl) 
nejlepší hráči turnaje/Best players of tournament
nejproduiktivnější hráč/The Most productive player : Patrik Prymula (Avantgard Hockey)
brankář/goalkeeper: Maria Ralph (Canadian Explorers)
obránce/defense : Ondřej Havlín (Avantgard Hockey)
útočník/forvard : Robin Všetečka (Kobra Praha) 
výsledky/results
-  18,30  final  HTA  -  Avantgard Hockey (Cz)  2 : 3  (1:2,1:1)
-  17,30   for 3.place  Avantgard Hockey (Eu) -  HTA  B   1 : 2 (1:1,0:0) pen.
-  16,40  for 5. place   Canadian Explorers -  Kobra Praha  4 : 1 (2:0,2:1)
-  15,40  for 7. place   Letci Letňany -  ZHM Select   1 : 3 (1:1,0:2)
-  14,50  for 9. place   HC Most -  Vasas SC  8 : 0 (3:0,5:0)
-  14,00  for 11. place   HK Kralupy n/V -  Spartak Nové Město 1 : 6 (0:2,1:4)
-  13,10  for 13.place   Piráti Chomutov - HC  Hvězda Praha   3 : 2  (1:0,1:2)  pen. 
-  12,30  for 15. place  Jungfalken Heilbronn -  Falcons Bucurest  7 : 1 (3:0,4:1)
-  10,00  semifinal  Avantgard Hockey (Cz) -  HTA  B   2 : 1  (1:0,1:1)
-  09,10  semifinal HTA - Avantgard Hockey (Eu)      4 : 2 (3:1,1:1)
-  08,50  2 C - 2 D  Kobra Praha -  ZHM Select   4 : 1 (2:1,2:0)
-  07,50  group 4A,4B,5B   Piráti Chomutov -  Tilburk Trapper  3 : 0 (0:0,3:0)
-  07,00  4 C - 4 D  Falcons Bucurest -  Hvězda Praha   0 : 11 (0:5,0:6)
14.4. Easter cup 2012 cat.2000/2001
-  20,40  2  A - 2  B  Canadian Explorers - HC Letci Letňany   5 : 1  (3:0,2:1)
-  19,40  3 C - 3 D  HK Kralupy n/V -  Vasas SC   2 : 3 (1:1,1:2)
-  18,50 3 A - 3 B   HC Mos -  Spartak Nové Město  6 : 4  (3:2,3:2)
-  17,50 group 4A,4B,5B   Piráti Chomutov -  Jungfalken Heilbronn  5 : 3 (1:1,4:2)
-  17,00  Hvězda Praha -  ZHM Select   0 : 6  (0:1,0:5)
-  16,10  Letci Letňany - Avantgard Hockey  1 : 2 (1:2,0:0)
-  15,10  Vasas SC -  HTA   2 : 11  (0:6,1:5)
-  14,20  Avantgard Hockey -  Kobra Praha 4 : 1 (2:0,0:0)
-  13,20   HC Most  -  Piráti Chomutov  3 : 3  (1:2,2:1)
-  12,30  Spartak Nové Město -  Tilburk Trapper  10 : 0 (5:0,5:0)
-  11,30   Falcons Bucurest - HK Kralupy n/V  0 : 9  (0:7,0:2)
-  10,40   Hvězda Praha -  Vasas SC  2 : 3 (1:2,1:1)
-  09,40   HC Most -  HTA  2  : 8 (2:4,0:4)
-  08,50   Letci Letňany -  Jungfalken Heilbronn  4 : 0 (2:0,2:0)
-  07,50   Kobra Praha -  Falcons Bucurest  17  : 0 (7:0,10:0)
-  07,00  ZH Select -  HTA  1 : 3 (0:1,1:2)
13.4. Easter cup 2012 cat.2000/2001
-  20,55   Avantgard Hockey -  HK Kralupy n/V  3: 1 (2:1,1:0)
-  20,15  Avantgard Hockey-  Tilburk Trapper  7 : 1 (2:1,5:0)
-  18,10  Jungfalkenn Heilbronn -  Avantgard Hockey  0: 7 (0:4,0:3)
-  17,15  HTA -  Hvězda Praha  4 : 1 (3:1,1:0)
-  16,30  HK Kralupy n/V -  Kobra Praha  0: 2 (0:1,0:1)
-  15,35  Spartak Nové Město -  Letci Letňany  1 : 3 (0:1,1:2)
-  14,50   Jubgfalken Heilbronn -  Tilburk Trapper  0 : 0 (0:0,0:0)
-  13,55   Piráti Chomutov -  HTA  1 : 6 (1:2,0:4)
-  13,10   Vasas SC -  ZHM Select  0 : 12 (0:6,0:6)
-  12,15   Falcons Bucurest -  Avantgard Hockey   0 : 19 (0:11,0:8)
-  11,30   Tilburk Trapper-  Letci Letňany  0 : 2 (0:1,0:1)
-  09,00  Canadian Explorers - HTA   2  : 3 (1:1,1:2)
-  08,00   Jungfalkenn Hielbronn - Spartak Nové Město  0 : 5 (0:1,0:4)
-  07,15  HC Most - Canadian Explorers   1 : 7 (1:4,0:3)
12.4. Easter cup 2012 cat.2000/2001
- 19,20 Avantgard Hockey Eu - Spartak Nové Město  3 : 0 (3:0,0:0)
- 18,30 Canadian Explorers - Piráti Chomutov  7 : 0 (4:0,3:0)
dovednostní soutěžě/skill competetion
- rychlost na 1 kolo/speed skating: Jan Kvapil  (Kobra Praha)
- slalom: Michal Trejbal  (HTA)
- střelba na přesnost/shoting on target: David Šálek (Kobra Praha)
- nájezdy hráč/riding on goal-players: Lukáš Škvarek (HTA )
- nájezdy brankář/riding on goal-goalkeepers: Jakub Maličkay (Hvězda Praha)
- rychlost střely/speed on shooting: Filip Reisnecker (HTA)
 

AVANTGARD SPORT TV


EASTER CUP 2017

Pozvánka

propozicezde

Copyrights by Avantgardsport 2000 s.r.o.     Designed by BouŘe